GÜVENLİK KONTROL YAZILIMI

guvenlikgiris.JPG (37983 bytes)
Güvenlik kontrol yazılımı, 3 Giriş ve 1 raporlama sayfasından oluşur. Yayan yada araçlı ziyaretçi girişi, Mal getiren kamyon girişi ve Fabrika araçları için giriş çıkış kontrolü. Bunlardan oluşan veri girişleri için Raporlar ve analizler.

guvenlikmisafir.JPG (84360 bytes)
Ziyaretçi girişinde, ziyaretçi hangi tarihte saat kaçta giriş yapmış, araçlı ise araç bilgisi, kimi ziyaret etmiş, bölümü, ziyaret sebebi ve ziyaretçinin resmi kaydedilmektedir. Resimler web cam üzerinden aynı anda çekilerek yada pc nizdeki resimler dosyasından alınarak yapılabilir. Sol üst tarafta kırmızı ziyaretçiler içerde olanları gösterir. Alttaki mavi listedede çıkış yapan ziyaretçiler gösterilir. Çıkış saati ve ziyaret süresi otomatik kaydedilir.Toplam giriş yapan ziyaretçi ve çıkan kalan ziyaretçi miktarları görülebilir.


Kamyon girişlerinde resimdeki şekilde veri girişi yapılır. Aracın resmi yada şöförün resmi web cam ile alınabilir.


Fabrika araçlarının çıkış ve giriş saatlerini takip ettiğiniz tablo. Resim alanına sağ tıklayınca açılan listeden Scan/Acquire.. sekmesi ile web cam üzerinden resim alabilirsiniz yada Load sekmesi ile pc nizdeki dosyadan resim yüklemesi yapabilirsiniz.


Yapılan Ziyaretçi, kamyon ve Fabrika araçları giriş çıkışları için değişik raporlar ve analizler alacaksınız.
Tüm raporları istenilen 2 tarih arasında kalan zaman dilimine göre alabileceksiniz.
Hangi misafirin yada hangi plakalı aracın, hangi tarihler arasında, kaçta gelip kaçta gittiğini, kime geldiğini hangi bölümü ziyaret ettiğini gibi değişik kıriterlerde sorgulama yapabileceksiniz. Ve bu sorgulama sonuçlarının çıktısını alabileceksiniz.